ПРО КОМПАНІЮ

Про компанію
ТОВ «НВП» ДОРТЕК» з 2010 року цілеспрямовано працюють над можливістю покращення дорожнього одягу шляхом використання природного бітуму Selenizza SLN 120® який є природнім продуктом, і є екологічно чистим, економічним та ефективним. За цей період проведено комплекс робіт з участю Укравтодору та КП «Київавтодор» з природнім бітумом Selenizza SLN 120® з Албанії, використання якого є науково обґрунтовано теоретичними дослідженнями, лабораторними дослідами, натуральними випробуваннями та документально підтверджено актами будівництва та обстеження. Дослідні ділянки дорожнього покриття, що були укладені в Україні з 2011 року показали високу ефективність застосування природного бітуму Selenizza SLN 120®. Таким чином на сьогоднішній день матеріал визнаний, як модифікуюча добавка для приготування асфальтобетонних сумішей (АБС) та щебенево-мастикових сумішей (ЩМС), згідно Технічного Свідоцтва виданого Міністерством Регіонального Розвитку, Будівництва та Житлово-Комунального Господарства України від 14 лютого 2013 року та Технічними умовами СОУ 42.1—37641918—114:2014 «СУМІШІ АСФАЛЬТОБЕТОННІ І АСФАЛЬТОБЕТОН, МОДИФІКОВАНІ ПРИРОДНИМИ БІТУМАМИ» від 2014 року.
 
Природний бітум Selenizza SLN 120® сумісний з усіма типами бітумів та регламентується європейськими стандартами EN 13108—1 і EN 13108—4 «Бітумні суміші — технічні характеристики матеріалу» — Частина 1 «Гарячий асфальт» і частина 4 «Асфальтобетон».
 
Застосування природного бітуму для асфальтобетонних сумішей дозволяє якісно покращити фізико-механічні властивості дорожнього покриття — його міцність, морозостійкість, зсувостійкість, колієстійкість та збільшити строк служби.
 

Крім того, покращуються такі фактори:

 1. Екологія та вплив на здоров’я


Матеріал не дає шкідливих випарів у процесі виробництва, під час виробництва, транспортування, укладки та експлуатації, що особливо важливо для навколишнього середовища та здоров’я людей, як зайнятих у виробництві та укладці АБС, так і пішоходів та водіїв. Така дія природного бітуму Selenizza SLN 120® ґрунтується на його властивості зв’язувати ароматичні поліциклічні вуглеводні у базовому бітумі, знижуючи активність канцерогенних речовин.

 2. Надійність і стійкість


Модуль пружності шару АБС з природним бітумом Selenizza SLN120 значно збільшується за маркою випробувань, і досягає 19 000 МПа, згідно Європейських норм. Зменшується ймовірність появи колійності та збільшується довговічність покриття.
 
 
 
 
 

 3. Технологічність


Застосування Selenizza SLN 120® практично не змінює технологію приготування та укладання АБС. Наряду з можливістю подачі Selenizza безпосередньо у змішувач на АБЗ, також дозволяє модифікувати бітум у котлах на АБЗ набагато простіше, швидше та дешевше, ніж з використанням модифікаторів, що мають синтетичне (хімічне) походження. Ущільнення асфальтобетону проводиться відразу за асфальтоукладчиком. Якість ущільнення підвищується.

В кошторисній документації

Використання природного бітуму Selenizza SLN 120® не ускладнює користування програмним комплексом АВК, оскільки не змінює технологію влаштування дорожнього одягу, а включається в ціну АБС як матеріалу.

Коротке загальне резюме

 Матеріал новий не має аналогів.
 Нова технологія модифікації чи покращення органічного в’яжучого. Не ускладнює існуючі.
 Краще ущільнення за рахунок більшої в’язкості, що дозволяє швидше та більш якісно будувати дорожні покриття.
 Екологічність (зелений бітум).
 Економічність (менша вартість, як модифікованого бітуму так і асфальтобетонного покриття).
Про компанію